Preču kategorijas

Semināri/mācības

GERARD’S COSMETIC CULTURE / Itālija

RADOŠAIS MĀCĪBU SEMINĀRS
 
2018. gada 12. februārī un 20. martā no plkst. 10.00 – 17.00
 
Seminārā iepazīstināsim Jūs ar kosmetaloģiskajām - estētiskajām procedūrām sejai. Dabīgām, nesāpīgām, inovatīvām un efektīvām metodēm procedūrām bez papildus iekārtām un injekcijām:
 • PURESENSE – ādas attīroša, regulējoša, atjaunojoša 7 pakāpju sistēma sejas zonai 1 procedūrā. Iepakojums - 5 procedūrām.
 • LUMINOUS LIFT  3D lifting effect system  -  vairāku pakāpju integrējoša sejas zonas procedūra, kas nodrošina ādas liftinga, grumbiņu ,ādas struktūru izlīdzinošu iedarbību, vienmērīgāku ādas toni ar atjaunotu veselīgu mirdzumu. Iepakojums – 5 procedūrām.
 • GERARD’S KLASIKA – Fitoterapijas un Aromterapijas pielietojums. Kā sasniegt izcilu iedarbību ar minimālām investīcijām dažādu ādas problēmu novēršanā. Ādu un sajūtas lutinošās procedūras sejai, sievietēm un vīriešiem.  
 • Jaunums!  RE WHITE AGE CONTROL  - Atjauno nevainojamu ādas toni. Novērš pigmenta plankumus,dishromijas pazīmes. Izlīdzina grumbas. 5 procedūru kurss. Iepakojums - 5 procedūrām.
Seminārs notiks Miera ielā 93, Rīgā BONITTA COSMETICS telpās. 
 • Dalības maksa: 20.00 EUR (priekšapmaksa)
 • Bonitta Cosmetics līgum klientiem seminārs bez maksas.
 • 7 TIP punktu piešķiršana.
 • Konts: LV12UNLA0050023986892

!Vietu skaits ierobežots.

Tālrunis pieteikumiem un uzziņām: 6737036528625282
 
P.S. Lūdzu piesakieties par modeļiem ,lai izbaudītu lielisku procesu un patiesi efektīvu rezultātu.
 
 

 

ORIENTĀLĀS VAKSĀCIJAS  APMĀCĪBAS

Kļūsti par  izcilu vaksācijas meistaru,
kas klientiem piedāvā vislabāko vaksācijas metodi
kopš Ķēniņa Zālamana laikiem! 
 
2018. gada 5. februārī un 13. martā no plkst.10:00 – 16:00
 
BONITTA COSMETICS piedāvā teorētiski-praktiskās Orientālās Vaksācijas apmācības ar  Pate de Miel – 100% dabīgu medus-citrona pastu (Charme d'Orient - Francija)
 
Procedūrā izmantojam austrumu senās gudrības:
 
Vaksācija ar medus pastu – vairāku tūkstošu gadu sena tradīcija izredzēto – augstākās sabiedrības sievietes skaistuma kultūrā. Šī dārgā, neparasti efektīvā un ne ar ko nesalīdzināmā vaksācija ir pilnībā atšķirīga no tradicionālajām austrumu (māla, cukura, diegošanas u.c.) un klasiskajām metodēm. Tā sniedz apbrīnojamus rezultātus: izcila antibakteriāla iedarbība, pēc vaksācijas āda neiekaist. Matiņi neieaug un ir ilgstošāks to ataugšanas periods līdz pat pilnīgai to izzušanai pēc ilgstošas pielietošanas.
 
Vaksācijas tehnika ar masāžas elementiem, viegli anestezējošo un pretiekaisumu –antiseptisko iedarbību  ir viss nesāpīgākā metode! Pēc procedūras visjūtīgākajās zonās jau dažu minūšu laikā āda atgūst veselīgu, bez apsarkuma ādas toni.
 
Procedūrā izmantotie produkti:
 • Pate de miel 950 gr – 49.00 EUR ar PVN. No 1 iepakojuma vidēji 40-50 bikini. Procedūras cena no 18.00 EUR – 27.00 EUR ar PVN.
 • Tibet Talcum Powder 85 g – 9.00 EUR ar PVN. No 1 iepakojuma vidēji no 100-120 bikini procedūrām.

 *mācību dienā speccenas vaksācijas produktiem – 20%

Seminārs notiks Bonitta Cosmetics telpās, Rīgā, Miera ielā 93:
 • Mācību maksa grupā (no 2 - 4 cilvēki) - 50.00 EUR + PVN (maksā iekļauti visi darba profesionālie materiāli)
 • Individuālas apmācības  - 100.00 EUR + PVN (maksā iekļauti visi darba profesionālie materiāli)
 • 6 TIP punktu piešķiršana.
 • Saņemat sertifikātu, kas atļauj pielietot šo metodi.
!Vietu skaits ierobežots.
 
Aicinām pierakstīties uz apmācībām pa tālruņiem - 67370365, mob. tālr. 28625282, vai rakstiet mums e-pastu: sales@bonitta.lv.
 
P.S. apmācību procesā pašam ir jābūt arī kā modelim, lai izjustu un saprastu šo vaksācijas tehniku un izcilo iedarbību. Katram jāņem līdzi savs modelis. Ja vēlaties saņemt detalizētu informāciju par produktiem un cenām, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu: salon@bonittacosmetics.lv
 
 

 

Uz tikšanos Bonitta Cosmetics!