GERARD'S BEAUTY MAMMA SMAGLIATURE

BEAUTY MAMMA


ELASTIZĒJOŠS KRĒMS STRIJU NOVĒRŠANAI GRŪTNIECĪBAS UN BĒRNA BAROŠANAS LAIKĀ


Bērniņa ienākšana Tavā dzīvē ir patiesa dāvana un svētība. Šajā periodā āda tiek pakļauta lielam stresam un izstiepšanās procesam, bet tas lai Tevi nesatrauc! Regulāri lietojot šo iedarbīgo pretstriju krēmu āda atgūst elasticitāti, kompaktumu un gludumu!

Kopjošais un koriģējošais krēms ir īpaši izstrādāts pret strijām un tonusa zaudējumu, kas sievietei bieži parādās grūtniecības laikā un pēc dzemdībām, gan hormonālu izmaiņu, gan ķermeņa apjomu palielināšanās rezultātā. Efektīvo, drošo iedarbību nodrošina sinerģiskais aktīvo vielu salikums, kas garantē ādas kopjošu, atjaunojošu un elastizējošu iedarbību. Sastāvā esošās 3% hidrolizētas kviešu dīgļu olbaltumvielas, kas iedarbojas uz fibroblastiem, stimulē kolagēna un elastīna šķiedru biosintēzi, 3% hialuronskābe spēj aizturēt šūnās nepieciešamo daudzumu ūdens, elastizējot un izlīdzinot ādu, padarot to tonizētu un kompaktu. Regulāri lietojot krēmu grūtniecības un bērna barošanas laikā, uzlabojas ādas elastīgums un tiek novērsta neestētisko striju veidošanās uz krūtīm, vēdera, gurniem un augšstilbiem.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Iemasēt produktu uz augšstilbiem, gurniem, sēžamvietas un apkārt krūtīm līdz pat kakla zonai. Nelietot krēmu tieši pirms bērna barošanas. Nesmērēt uz krūts galiem. Vēlams no rīta un vakarā.

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.
© 2020 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv