SKIN DOCTORS™ BEETOX

SKIN DOCTORS™


Bagātīgs sejas kopšanas krēms ar Bišu indi un Manukas medu, kompleksai ādas pretnovecošanās terapijai. Veselīgam, krāšņam un piepildītam ādas izskatam.

Beetox ir bagātīgs sava sastāva un iedarbības ziņā sejas kopšanas krēms, kurā izmantots bišu indes un dabīgā manuka medus kompleksa maisījums ar mērķi radīt vienreizēju pretgrumbu līdzekli. Beetox palīdz cīnīties pret priekšlaicīgu novecošanos, nodrošinot, ka jūsu āda tiek barota, atjaunināta, atdzīvināta, izlīdzināta.

Piemērots ikvienam kurš vēlas uzlabot ādas stāvokli, padarīt ādu stingrāku, piepildītāku un jaunavīgāku.

Iedarbība:
1. Novērš novecošanās pazīmes kā arī grumbas, statiskās grumbiņas, “vārnu kājiņas”, ādas atoniju.
2. Atjauno šūnu bioloģisko kapacitāti.
3. Palielina kolagēna daudzumu līdz pat 300%.
4. Piepilda un nostiprina ādu.

Skin Doctors tm Beetox liek ādai īsu brīdi justies tā, it kā tā būtu nedaudz sadzelta, nekavējoties kontrolē sejas muskuļu darbību, savelk atslābušu ādu, piepilda un padara to stingrāku.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

attīriet sejas ādu un nosusiniet sausu. Uz attīrītas un sausas ādas ar sausiem pirkstu galiņiem klājiet no rīta un vakarā uz sejas, kakla zonas, izvairoties no zonas tieši ap acīm.
Pēc beetox uzklāšanas pēc 10 min ļoti sausas ādas gadījumā, papildus lietojiet mitrinošu vai barojošu krēmu pēc savas izvēles.

Uzmanību: cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret medus produktiem, šo produktu lietot nedrīkst! Izteikti kuperozas (apsārtušas) un jutīgas ādas gadījumā šis krēms ir kontr-indicēts.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
• Bišu indes sastāvdaļa melitīns: aizsargā ādu, padarot to gludu un mitrinātu.
Manuka medus: antibakteriālas un antioksidējošas īpašības, palīdz cīnīties pret priekšlaicīgu ādas novecošanos, mitrinošs.
Trylagen®: trīskāršas iedarbības peptīds, klīniski pierādīts, ka tas samazina grumbu dziļumu un uzlabo kolagēna kvalitāti un daudzumu.
Bišu māšu peru pieniņš: ādas kondicionētājs un toniks.
Hyadisine®: saglabā mitrumu, lai nogludinātu ādu.

Nesatur parabēnus.

Lūdzam ievērot: bišu indes ieguves procesā neviena bite nav cietusi.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv