GERARD'S CALMSENSE ABSOLUTE SHOOTHING FACE CREAM

CALMSENSE


ABSOLŪTA KOMFORTA KRĒMS AR NOMIERINOŠU UN APSĀRTUMUS NOVĒRSOŠU IEDARBĪBU


Izcils, maigas tekstūras krēms, kas sniedz tūlītēju labsajūtu jutīgai, sensibilizētai ādai ar noslieci uz apsarkumu, ar intensīvu nomierinošu iedarbību. Lietojot ikdienā, palīdz atjaunot ādas dabiskās aizsargspējas ar dziļu mitrināšanu, nodrošinot dzīvīgu un vienmērīgu sejas krāsu, novēršot apsārtumu.

Satur Physiocalm – ekskluzīvu dabīgo sastāvdaļu kompleksu ar nomierinošu iedarbību, 3% Curculigo Orchioides ekstraktu, kas normalizē ādas pH līmeni un sekmē dabisko aizsargspēju atjaunošanos, 3% fitokompleksu, kas sastāv no Burvju lazdas, Adatenes un Zirgkastaņa ar izcilu nomierinošu, tūsku, asins sastrēgumu novērsošu iedarbību, 3% Sepicalm™ S, speciālu aminoskābju un minerālu kompleksu, kas iedarbojas uz jutīgu ādu ar spēcīgu visaptverošu pretstresa iedarbību, 2% Biocorrector Sarkano mikroaļģu kompleksu, kas aizsargā pret oksidatīvo stresu, pastiprinot pareizu šūnu elpošanu. Sastāvs ir bagātināts ar 2% Uviox®, inovatīvu augu ekstraktu, kas iegūts, apstrādājot sarkano vīnogu miziņas, kuras ir pazīstamas ar savām antioksidējošajām un aizsargājošajām īpašībām.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Lieto rītos un vakaros uz attīrītas ādas, maigi iemasējot. Ja nepieciešams, pirms krēma uzklāšanas lietojiet (kursveidā) Instant relief face serumu vai Eclair serumu.

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.
© 2020 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv