SKIN DOCTORS™ CAPILLARY CLEAR

SKIN DOCTORS™


Ārstnieciskas iedarbības sejas krēms apsārtuma un plīsušu kapilārtīklojumu samazināšanai. Nostiprina un atjauno kapilāru sieniņas.

Ārstnieciskas iedarbības kosmetoloģiskais krēms Capillary Clear maigi un neilgā laika posmā radikāli samazinās ādas apsārtumu un redzamo kapilāru tīklojumu. Darbojas nostiprinoši un atjaunojoši uz kapilāru sieniņām.

Piemērots ikvienam, kam problēmu sagādā neestētisks kapilāru tīklojums, ādas pārmērīgs apsārtums, sarkanas rētas.

Iedarbība:
jau 4 – 6 nedēļu laikā āda kļūs redzami gaišāka, vienmērīgāka par 25%. Lietojot krēmu regulāri, iegūsiet gaišu, veselīgu ādas toni un uzlabotu tās imunitāti ar ilgnoturīgu rezultātu, ja turpināsiet pēc sasniegtajiem rezultātiem ievērot nosacījumus un profilaktiski lietot atbilstošu kosmētiku un pārtiku. Redzami, noturīgi rezultāti sasniedzami 6 – 12 nedēļu laikā.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Pirmo reizi lietojot, pārbaudiet uz neliela ādas iecirkņa 24 stundas pirms lietošanas. Lietot tikai problēmzonās. Krēma īpaši labvēlīgu uzsūkšanos veicina silta tvaika vai kompreses lietošana pirms krēma uzklāšanas, jo paplašinās ādas poras un ļauj produktam dziļāk uzsūkties. Lietojiet rītos un vakaros. Pēc krēma uzsūkšanās var lietot citus izstrādājumus ar ādu mitrinošu, pret grumbu u.c. iedarbību.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
Phytotonine – sastāv no koncentrētiem Arnikas (Arnica montana), Cipreses (Cupressus species) un Zālamana zvaigznes (Polygonatum commutatum) ekstraktiem.
Fitotonīns novērš kapilāru bojājumus (destrukciju) un uztur to sieniņas veselas un spēcīgas.
Salicilskābe un pienskābe – saudzīgi attīra ādu no atmirušajām šūnām ar pretiekaisuma iedarbību. Sastāvdaļas palīdz ādai kļūt blīvākai, kompaktākai, neļaujot izspiesties kapilāriem.

Rekomendācija:
pārtikā lietojiet C vitamīnu, tomātus, griķus, zaļos piparus, bioflavonīdus, hesperadīnu, retīnu, guercetīnu (atrodami citrusu augļu mizās). Nelietojiet karstus, piparotus ēdienus, pārmērīgi nesauļojieties, izvairieties no stipra karstuma un sala u.c. Kā arī ierobežojiet alkohola lietošanu, kas būtiski paplašina asinsvadu sieniņas.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv