SKIN DOCTORS™ EYETUCK

SKIN DOCTORS™


Acu zonu kopjošs un koriģējošs krēms, kurš novērš maisiņus, pietūkumu zem acīm un izlīdzina grumbas

Eyetuck ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu nesāpīgi un īpaši efektīvi samazināt maisiņus zem acīm, vienlaicīgi kopjot acu zonu, padarot to gludu, elastīgu un stingru.

Piemērots vīriešiem un sievietēm, kas vēlas novērst maisiņus zem acīm.

Iedarbība:
• dažu nedēļu laikā līdzeklis padara ādu zem acīm gludu un stingru
• satur patentētu sastāvdaļu Eyeseryl, kas palīdz novērst ūdens uzkrāšanos acu zonā
• palielinās ādas virskārtas mitrināšana un elastīgums, nostiprinās saistaudi
• pamanāmi rezultāti 15 dienās, 95% klientu pēc 60 dienām sasniedza optimālos vēlamos rezultātus.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

rūpīgi notīriet un nosusiniet ādu. Uzmanīgi uzklājiet Eyetuck uz problēmas skartajām vietām, sākot no iekšējā acs kaktiņa ar glāstošām kustībām virzienā uz ārpusi. Neklāt pārāk tuvu acs atverei, izvairīties no produkta nokļūšanas acīs! Lai gūtu izcilus, noturīgus rezultātus, lietojiet divas reizes dienā vismaz divu mēnešu garumā bez pārtraukumiem.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
Eyeseryl – (5-10%), tetrapeptīds ar patentētu nosaukumu, tas palīdz manāmi atslogot zonu zem acīm, novēršot ūdens uzkrāšanos. Ar Eyeseryl veiktie izmēģinājumi ir nodemonstrējuši pietūkušo maisiņu zem acīm samazināšanos par 95 %.
Apricot Oil – pateicoties mitrinošajām un atveseļojošajām īpašībām, tā ir ideāli piemērota sausas vai novecojošas ādas kopšanai vārīgajā zonā ap acīm. Ir pazīstama tās spēja iespiesties ādā, neatstājot to eļļainu.
Šī sviests – iegūts no Šī rieksta, kas atrodas karitē (šī) koka augļa iekšienē. Lielisks mitrinošs līdzeklis, ko gadsimtiem ilgi Āfrikas valstīs izmanto ādas kopšanai, lai novērstu tās novecošanos.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv