AROSHA FIRM UP

AROSHA


Restrukturizējoša kosmētiskā terapija audu, ādas atonijas (ļenganuma) novēršanai ar piepildošu (filler) efektu


Iepakojums – 2 saites 10 cm x 10 m

Ādu restrukturizējoša kosmētiskā terapija, kas īpaši piemērota pēc dietām, notievēšanas procedūrām, kad zaudēti ķermeņa apjomi. Ar savu sastāvu efektīgvi iedarbojas uz audiem un ādu, atjaunojot ādas elastīgumu, kompaktumu un tonusu. Sinerģijā darbojoties,
aktīvās sastāvdaļas stimulē fibrolastu darbību – veselīgu ādas slāņa pieaugumu, kas dabīgi mazinās ar gadiem. Novērš ādas sausumu.
Ieteicams arī kakla zonai. Lai sasniegtu optimālus rezultātus, iesakām terapiju kombinēt ar LIFT PLUS kosmētiskajām procedūrām (audu, ādas atonijas (ļenganuma) novēršanai ķermenim ar tonizējošu, atjaunojošu, detoksicējošu, nostiprinošu efektu).

Aktīvās sastāvdaļas: Kolagēns - tajā ietvertie peptīdi iedarbojas uz fibroblastiem, kas stimulē un sintezē jaunas kologēna šķiedras. Elastīns – viendabīgas šķiedras ,kas veido tīklojumu, kurš atbildīgs par audu izstiepšanos un atgriešanos sākuma stāvoklī. Mitrinošas un aizsargājošas īpašības, kas īpaši uzlabo ādas kvalitāti. Kigēlija koka ekstrakts (Kigelia africana) – bagāts ar flavonīdiem un antioksidantiem. Šī auga ekstrakta peptīdu sastāvs veido neredzamu, elastīgu aktīvo vielu nogulsnēšanos audos, kā rezultātā atjaunojas audu un ādas kompaktums. Tas neļauj ādai zaudēt tonusu. Mitrina. Saitēm ir neitrāla iedarbība – nekarsē un nav aukstuma efekta.

Indikācijas: audu, ādas atonija, sausa, novecojoša,”tukša” āda.

Iedarbība: nostiprinoša, restrukturizējoša, tonizējoša.

Pielietošanas zonas: problēmzonām, visam ķermenim.
© 2020 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv