GERARD'S AQUASENSE REPAIRING FACE CREAM

AQUASENSE


ATJAUNOJOŠS SEJAS KRĒMS AR REĢENERĒJOŠU IEDARBĪBU

Lipīdiem bagātīgais krēms sekmē šūnu atjaunošanās procesus, iedarbojas uz ķīmisko mehānismu, kas novērš lipīdu un ūdens zaudēšanu caur ādas membrānu. Spēcina un aizsargā ādu, veicina dermas un epidermas sasaisti, kavējot ādas novecošanos. Paredzēts sausai un ļoti sausai ādai tūlītējam ādas komfortam.
Augstā koncentrācijā satur nātrija hialuronātu (5%), kas ir visvieglāk absorbējamā hialuronskābes forma. Pateicoties tam, ka tā spēj noturēt ūdeni līdz pat 1000 reizēm vairāk par savu svaru, tā ir īpaši efektīva ūdens rezerve šūnām, kas ir fundamentāli svarīgi, lai ādu uzturētu elastīgu un tonizētu.
Sastāvs ir pastiprināts ar taukskābēm bagāto makadamijas un mežrožu augļu eļļu, kas sekmē šūnu atjaunošanās procesus, reģenerē un izlīdzina krunciņas un dehidratācijas izraisītās pazīmes.
Pateicoties Codiufill (3%) – inovatīvam kompleksam no zaļajām jūras aļģēm, kas uzlabo šūnu elpošanu, ādas krāsa kļūst svaiga, izlīdzinātāka un starojošāka.


INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Klāt uz sejas, kakla un dekoltē, bagātīgi uz acu un lūpu kontūras. To var lietot kā dienas krēmu, lai novērstu pārliecīgu ādas sausumu, vai kā nakts masku, kad āda ir uzņēmīgāka un nav pakļauta ārēju ietekmes faktoru agresīvajai iedarbībai. Ļoti saulainā laikā lietot uz nakti, krēms ir ar zemu saules aizsargfaktoru.

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv