GERARD'S CAVIAR LUX CHRONO DAY FACE CREAM

CAVIAR LUX


HRONOKOSMĒTISKS KAVIĀRA DIENAS SEJAS KRĒMS - SPF 8


Šis krēms pieder pie jaunās paaudzes hronokosmētiskajiem līdzekļiem, kas izstrādāts ar inovatīvu tehnoloģiju palīdzību, kura atjauno ādas fundamentālās funkcijas, pārvarot novecošanās procesus, uzturot nepārtrauktu iekšēju un ārēju aizsardzību un atjaunošanos. Paredzēts visiem ādas tipiem.
Pateicoties optimizētajam sastāvam tīrajā un stabilajā pelēkā kaviāra 5% ekstraktā, kas ir bagāts ar fosfolipīdiem un fosfoproteīniem, pamatvielām, kuras ir atbildīgas par šūnu membrānu augšanu un veselumu, ādas reģenerācijs procesiem. Patiess atbalsts un terapija ādai, kuru skārusi dehidratācija, atonija, ādas nepilnības, kas saistās ar novecošanos. Kombinācija ar meristēmu ekstraktu 3% - ekstraktu no ozola saknēm dīgļa stadijā, kas efektīvi stimulē šūnu aktivitāti, jūras kolagēns 8%, kas izcili mitrina, palielina ādas tonusu un elastīgumu, minimizējot redzamās dermas un epidermas savienojuma sabrukuma pazīmes.
Āda kļūst kompakta, elastīga, izlīdzinātāka, piepildītāka. Zīdains ādas maigums valdzinošam izskatam.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Katru dienu uzmanīgi klāt uz perfekti attīrītas sejas, kakla un dekoltē zonas. Vēlams noslēgt skaistumkopšanas rituālu ar Caviar hronokosmētisko sejas nakts krēmu

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.
© 2020 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv