SKIN DOCTORS™ HAIR NO MORE PACK

SKIN DOCTORS™


komplekts - ķermeņa apmatojuma depilācijas krēms un losjons – inhibitors matiņu ataugšanas palēnināšanai un ādas kvalitātes uzlabošanai

Jauninājums matiņu likvidēšanā bez sāpēm. Šī unikālā 2 soļu sistēma ir paredzēta nesāpīgai nevēlamo matiņu likvidēšanai un efektīvi palīdz pretdarboties matiņu ataugšanai:

1.solis: ķermeņa apmatojuma depilācijas krēms – maigas iedarbības, bet pietiekami spēcīgs, lai noņemtu lieko apmatojumu pat visgrūtāk pieejamās un nepakļāvīgākajās ķermeņa apmatojuma zonās.
2.solis: lielisks losjons - inhibitors matu (spalviņu) ataugšanas palēnināšanai un ādas kvalitātes uzlabošanai. Mitrina un atjauno ādas virskārtu. Ilgstošāku laiku nodrošinās ādu ar izcilu gludumu un zīdainumu. Sastāvā ir ietverti dabīgi zāļu un augu ekstrakti, kas baro un nomierina ādu pēc matiņu aizvākšanas.

Komplektā:
2 gab. x 100 ml ķermeņa apmatojuma depilācijas krēms
1 gab. x 120 ml losjons – inhibitors matu ataugšanas palēnināšanai un ādas kvalitātes uzlabošanai

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Hair Removal Cream
• Pirmo reizi lietojot, pārbaudiet uz neliela ādas iecirkņa 24 stundas pirms lietošanas, ievērojot norādītos laikus, neaizmirstiet noskalot!
• Uzklājiet krēmu vienmērīgi biezā kārtā uz visas paredzētās zonas.
• Atstājiet 2-3 minūtes (seja), 4-5 minūtes (ķermenis), individuāli var nedaudz pagarināt laiku, jo iedarbība atkarīga no matiņa stiebra biezuma.
• Pēc konkrētā laika, notīriet izmantojot lāpstiņu vai švammīti un kārtīgi noskalojiet apstrādāto zonu. Nosusiniet, apstrādājiet zonu ar Inhibitor Spray, kas tūlītēji elastizēs un mitrinās ādu. Nelietojiet citus papildus krēmus, losjonus.

Inhibitor Spray
Iemasējiet paredzētajā vietā katru dienu, līdz matiņu augšana palēninās.
Uzturiet iedarbību, izmantojot Hair No More Inhibitor Spray 2-4 reizes nedēļā. Izstrādājums lieliski mitrina un kopj ādu.

Brīdinājums: sargāt acis un gļotādu! Pēc lietošanas nomazgājiet rokas.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
Hair Removal Cream:
kalcija tioglikolāts – efektīvi izšķīdina keratīna olbaltumvielas matu stiebrā.
Aloe Vera, tokoferols (E vitamīns) – dabīgs spēcīgs mitrinātājs un antioksidants, aizsargā ādu no toksīniem un novecošanās.

Inhibitor Spray:
salicilskābe, vītola ekstrakts. Lokālos pielietojumos salicilskābe iedarbojas ne tikai kā antiseptisks līdzeklis, bet arī palīdz izšķīdināt keratīnu matu stiebrā.
Burvju lazda, asinszāles ekstrakts, arnika uzlabo ādas izskatu. Mitrina, nomierina, atjauno, novērš iekaisumu un samazina ādas apsārtumu.

© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv