SKIN DOCTORS™ HAIR NO MORE SPRAY

SKIN DOCTORS™


Izsmidzināms inhibitors matiņu ataugšanas samazināšanai un palēnināšanai pēc skūšanās vai vaksācijas.

Hair No More ir veidots no dabīgiem augu ekstraktiem, lai barotu, mitrinātu un nomierinātu ādu pēc apmatojuma likvidēšanas, kā arī maigi un efektīvi samazinātu apmatojuma ataugšanu. Ataugušie matiņi būs gaišāki, mīkstāki, retāki un acīmredzami mazāk nekā agrāk. Tas nozīmē, mazāk skuvekļu, vaksācijas un sāpes. Lietojot šo līdzekli regulāri, matiņi neaug atpakaļ. Nav kairinošs.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

uzklājiet uz sejas (ar vates aplikatoru) un ķermeņa uzsmidzinot - pēc skūšanās, vaksācijas vai depilācijas krēma lietošanas uz tīras un sausas ādas. Pirmo nedēļu pēc vaksācijas vai skūšanās, lietojiet spreju katru dienu, viegli to iemasējot apstrādātajās zonās. Lai uzturētu rezultātus, lietojiet to 2 - 4 reizes nedēļā. Lietojiet biežāk, ja matiņi ir biezi un tumši.

Šis kosmētiskais losjons satur 3 aktīvās sastāvdaļas, kas apvienotas, lai nodrošinātu maksimālu efektu nevēlamu matiņu ataugšanai:
Pilinhib Veg - matu augšanu samazinošs komplekss, kas samazina to garumu un diametru.
Burvju lazdas ekstrakts (Hamamelis Virginiana) - piemīt savelkošas un pretiekaisuma īpašības. Iedarbojas savelkoši uz ādas kapilāriem, mazinot asins plūsmu tajos. Mazina ādas pietūkumu un apsārtumu.
Urīnviela (Urea) - uzlabo ādas raga kārtas elastību un piesaista mitrumu. Palīdz uzturēt normālu ādas mitruma līmeni.

Uzmanību:
pirms pirmās lietošanas, uzklājiet līdzekli uz neliela ādas laukumiņa un nogaidiet 24 stundas. Ja ir alerģiska reakcija vai kairinājums - pārtrauciet lietošanu. Nelietot uz iekaisušas vai saulē bojātas ādas. Izvairīties no šķidruma saskares ar acu, mutes zonu. Tikai ārīgai lietošanai. Uzglabāt temperatūrā zem 30 ° C.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv