SKIN DOCTORS™ INGROW GO

SKIN DOCTORS™


Losjons, kas likvidē ieaugušus matiņus un neļauj tiem ieaugt. Novērš izsitumus. Izteikti samazina rētaudus pēc ādas strutainiem iekaisumiem. Antiseptisks. Piemērots delikātām zonām.

Piecu pakāpju īpašas efektivitātes losjons, kas īsā laikā ļauj atbrīvoties no ādā ieaugušiem matiņiem, pumpām un izsitumiem. Nesatur parabēnus.

Piemērots sievietēm un vīriešiem, kuri cieš no skūšanās, epilācijas vai vaksācijas izraisītajiem ieaugušajiem matiņiem, un to radītiem iekaisumiem un izsitumiem.

Iedarbība:
• antiseptisks, novērš pūtīšu veidošanos
• veic dziļu ādas pīlingu
• atjauno ādu, padarot to maigu un gludu
• sašaurina poras
• nomierina

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

ar vates spilventiņu ļoti uzmanīgi klājiet losjonu uz konkrētām zonām pēc skūšanās, epilācijas, vaksācijas (delikātās zonās tikai 2. – 3. dienā pēc vaksācijas, kad āda vairs nav jūtīga un kairināta). Lai novērstu matiņu ieaugšanu, klājiet uz ādas vairākas dienas pirms vaksācijas, elektrolīzes vai skūšanās, lai paceltu ieaugušos matiņus un tos mīkstinātu. Lai novērstu esošos ieaugušos matiņus, izsitumus, lietojiet profilaktiski 2 reizes dienā līdz problēmas izzušanai. Stipri nerīvēt ādu, bet maigi piespiest konkrētai zonai. Losjons paredzēts arī profilaktiskai lietošanai 1 reizi dienā, vai pēc nepieciešamības.
Pēc losjona lietošanas, kad tas ir nožuvis, lietojiet savu paredzēto ikdienas kopšanas krēmu vai citus nepieciešamos līdzekļus.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
izopropilalkohols (50%) – antibakteriāla iedarbība, palīdz iztīrīt inficētās poras.
Propilēnglikols – novērš patogēno baktēriju veidošanos.
Acetilsalicilskābe – pretiekaisuma iedarbība, samazina ar ieaugušajiem matiņiem saistīto ādas uztūkumu, saudzīgi noloba ādas virskārtu.
Glikolskābe – maigas iedarbības pīlings, kas saudzīgi, ļoti efektīvi noloba ādas virskārtu, samazina apsārtumu, veicina jaunas, gludas ādas veidošanu un uzturēšanu.

Brīdinājums:
nelietot tūlīt pēc vaksācijas! Sargāt acis un gļotādu! Pēc ādas apstrādes nomazgāt rokas.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv