CALMSENSE

Inovatīva, iedarbīga, koriģējoša un kopjoša līnija jutīgai, kuperozai, apsārtušai vai trauslai ādai

Inovatīva, iedarbīga, koriģējoša un kopjoša  līnija jutīgai, kuperozai, apsārtušai vai trauslai ādai - apsarkuma, jūtīguma novēršanai. Tūlītējai ādas nomierināšanai, gaišam tonim un aizsardzībai.

Profesionāla un individuāla palīdzība mājas apstākļos, jūtīgas, sensibilizētas vai kuperozas ādas dziedināšanai un kopšanai. Atjauno ādas fizioloģiskās funkcijas,  aizsargspējas, aizsargā ādu no agresīviem ārējiem  apstākļiem, atvieglo un koriģē endogēnas (iekšējas) izcelsmes izraisīto, stresa situāciju  psihosomatiskās reakcijas, kas pozicionējas ādas vizuālajā izskatā. Redzami samazina apsarkumu, kapilāru tīklojumu, nostiprina imunitātes procesus.

Calmsense dziļi nomierina un mitrina ādu. Sniedz tūlītēju atvieglojumu un komfortu, piešķirot ādai stingrumu un dzidru, vienmērīgu, veselīgu krāsu. Pateicoties dabīgajām sastāvdaļām, kas ir rūpīgi izvēlētas to iedarbīguma un panesamības dēļ, Calmsense palīdz aizsargāt jūtīgu ādu pat skarbākajos klimatiskajos apstākļos.

CALMSENSE līnijas produkti nopērkami www.bonittacosmetics.lv interneta veikalā, spiediet šeit, lai apskatītu.© 2020 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv