RE-WHITE AGE CONTROL

Inovatīva līnija, kas atjauno ādas sākotnējo toņa tīrību, novēršot dažādas izcelsmes ādas pigmentus.

Inovatīva līnija, kas atjauno ādas sākotnējo toņa tīrību, novēršot dažādas izcelsmes ādas pigmentus.
Ar globālu pretnovecošanās iedarbību.

Inovatīva, iedvesmojoša skaistumkopšanas līnija ar koriģējošu un kopjošu iedarbību. Radīta ar mērķi likvidēt ādas vizuālās nepilnības, kas saistītas ar ādas krāsas izbalēšanu vai pastiprinātu pigmentu veidošanos. Pielietojot profesionālo procedūru kursu RE WHITE AGE CONTROL PROFESSIONAL / 5 etapi 1 reizi nedēļā/, būtiski palēlinot un aizkavējot procesus, kas saistās ar sejas un kakla zonas ādas novecošanos. Pateicoties lietpratīgajam vērtīgu un iedarbīgu sinerģiski aktīvu sastāvdaļu maisījumam, jaunākajām biotehnoloģijām, kas droši un bez sāpēm  dienu pēc dienas atjauno vienmērīgu sejas toni un lielisku ādas kvalitāti.

Lietojot mājas apstākļos Re-White Age Control, tiek kontrolēti un koriģēti saules, vecuma vai citu faktoru izraisītie ādas defekti, to apjoms un intensitāte, piešķirot ādai vienmērīgu un starojošu krāsu ar izcilu visaptverošu pretnovecošanās efektu, jebkurā vecumā. 

Šie produkti aizsargā ādu no fotonovecošanās rezultātā, kā arī novērš jaunu defektu parādīšanos.

RE-WHITE AGE CONTROL līnijas produkti nopērkami interneta veikalā www.bonittacosmetics.lv, spiediet šeit, lai apskatītu.© 2020 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv