GERARD'S LUMINOUS LIFT ILLUMINOUS LIFT FACE CREAM WITH 3D LIFTING EFFECT

LUMINOUS LIFT


ĀDAS MIRDZUMAM UN STAROJOŠAM IZSKATAM, ATJAUNOJOŠS KRĒMS AR 3D LIFTINGA EFEKTU - SPF 8

Krēms ar daudzveidīgu iedarbību. Īpaši izstrādāts biezai, vītušai, pelēcīga izskata ādai, ādai ar grumbām kopšanai un korekcijai, lai sejas āda kļūtu starojoša, krāsa vienmērīga un izteiksmīga, grumbas un ādas tekstūra izlīdzinātāka, uzlabots ādas kompaktums sekmējot vispārēju atjaunojošu efektu.
Sastāvs satur vērtīgu un augsti efektīvu sastāvdaļu kombināciju:
- 3,5% Active Life Extract, ar jūras izcelsmes magniju, biomimētiskajiem peptīdiem un augu polisaharīdiem, kas stimulē jaunu šūnu rašanos un novērš muskuļu kontrakcijas, kas ir vainojamas pie mīmisko līniju parādīšanās, palēninot novecošanās procesu un nodrošinot brīnišķīgu liftinga efektu.
- Luminoshine mirdzumu, izsmalcinātas, izteiksmīgākas un vienmērīgākas ādas krāsas atjaunojošs komplekss, kas satur mikronizētu Dimantu daļiņas, kā arī deviņvīruspēka fito izvilkums, kas absorbē UV starojumus, pārvēršot tos jaunā gaismas avotā izgaismojot ādu, to tūlītēji padarot starojošu pat tumšākajās sejas zonās, kur āda ir tendēta izskatīties ar dziļākām, tumšākām rievām, pelēcīga un bezkrāsaina.
Šī krēma regulāras lietošanas rezultātā samazinās ādas dishromija - izlīdzinās ādas krāsa un tiek nogludinātas mīmiskās līnijas, radot izsmalcinātas, koptas ādas efektu.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Rītos un vakaros uzmanīgi klāt krēmu uz sejas, kakla un dekoltē. Izcilam rezūltātam pirms krēma klājiet LUMINOUS LIFT ILLUMINATING FACE BIOACTIVATING SERUM

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv