SKIN DOCTORS™ RELAXADERM ADVANCE

SKIN DOCTORS™


Muskuļu kontrakciju samazinošs fluīds sejas mīmisko grumbu un statisko krunciņu izlīdzināšanai un novēršanai. Izteiktāki gludākai ādai

Vienīgais kosmetoloģijā esošais kosmētiskais izstrādājums ar tik jaudīgu iedarbību muskuļu impulsu pārvades bloķēšanai bez injekcijas. Patiesi unikāls līdzeklis jaunības saglabāšanai ilgtermiņā.
Relaxaderm Advance izlīdzina jau esošās mīmiskās grumbas un krunciņas tikai 28-30 dienu laikā. Tas satur visnovatoriskāko aktīvo komponentu Dermatox-63 drošiem, mērķtiecīgiem un progresīviem rezultātiem. Būtiski samazina līdz 63% mīmiskās grumbas un krunciņas, neļaujot veidoties jaunām. Hialuronskābes klātbūtne īpašā formulā sniedz ādai jaunu elasticitāti, vitalitāti un izskatu.

Piemērots ikvienam, kas vēlas radikāli izlīdzināt esošās grumbas un krunciņas sejas un kakla zonās, kā arī profilaktiski novērst grumbu veidošanos, uzlabot vispārējo ādas stāvokli un izskatu. Vēlamais vecums, sākot no 40 gadiem.

Iedarbība:
• būtiski izlīdzina grumbas no iekšpuses un ārpuses tikai 28-30 dienu laikā
• bez injekcijas samazina muskuļu kontrakcijas
• uztur ādu patiešām gludu, pabarotu un tonizētu
• izteikti jaunavīgāks, maigāks izskats, jo novērš saspringtu sejas izteiksmi
• zinātniski apstiprināts, ka Relaxaderm Advance ir par 30% iedarbīgāks līdzeklis nekā līdz šim kosmētikas tirgū pieejamie līdzīgas iedarbības muskuļu relaksanti

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

rītos un vakaros uzklājiet uz attīrītas ādas - sejas, sejas kontūras un kakla zonām. Intensīvai pret novecošanās terapijai ar jau būtiskām ādas novecošanās izmaiņām papildus lietojams zem specifiskajiem līdzekļiem, kas domāti citu problēmu risināšanai. Kombinācijā ar Antarctilyne Plump3 krēmu sniedz nepārspētu, iedarbīgu ādu piepildošu, nostiprinošu, izlīdzinošu iedarbību tikai 30 dienu laikā.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
Dermatox-63 - ekskluzīva sastāvdaļa ar trim funkcijām, kuru izveidojusi Skin Doctors™ kompānija, klīniski pārbaudīta. Dermatox-63 ir SNAP-8 krēma iedarbības peptīda pastiprinātāja kombinācija, kura, kā pierādīts, samazina dziļo un mīmisko grumbu rašanos līdz 63% 28-30 dienu laikā.
SNAP-8 ir pret grumbu oktapeptīds, jaunākais peptīdu saimē, kurš inspirē botoksa toksīnu, kas novērš neirotransmiteru atbrīvošanu un tādejādi samazina muskuļu saraušanās intensitāti, kas noved pie dziļo un mīmisko grumbu veidošanos.
Hialuronskābe - tās pamata funkcija ir noturēt ūdeni ādas, audu starpšūnu līmenī. Pateicoties šai īpašībai, hialuronskābe veicina ādas atjaunošanos, uzlabojot tās elasticitāti, izlīdzina grumbas un novērš to rašanos.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv