SKIN DOCTORS™ SD WHITE & BRIGHT

SKIN DOCTORS™


Progresīvs, ādu balinošs un izgaismojošs, pigmentus novērsošs sejas un ķermeņa (lokālām zonām) krēms ar anti oksidējošu iedarbību. Risina vairākas estētiskas problēmas, kas saistās ar ādas novecošanās faktoriem. Izsmalcinātākam ādas tonim.

SD White & Bright - dubultas iedarbības aktīvo sastāvdaļu formula, ar klīniski pierādītu efektivitāti, kas nodrošina jau redzamus, progresīvus ādu balinošus, izgaismojošus rezultātus tikai divu nedēļu laikā. Aktīvā, unikālā sastāvdaļa – β White™ izteikti samazina melanīna sintēzi, padara ādu gaišāku pat vairāk kā par toni, samazina vasaras raibumus, vecuma, kā arī citu iemeslu dēļ izraisītos pigmenta plankumus un ādas bojājumus. Nodrošina tai mirdzošu gaišumu, tīrumu un izsmalcinātu izskatu!

Par ādas toni atbild pigments - melanīns. Pigmentāciju nosaka melanīna daudzums ādā. Tā daudzumu var ietekmēt iedzimtība, hormonālais faktors, veselības problēmas, ādas mehāniski bojājumi, antibiotikas, pretiekaisuma zāles - dažādi komponenti, kas veicina nepareiza melanīna sintēzi un pakļauj ādu pastiprinātai jūtībai. Pārmērīga, ilgstoša ultravioleto staru iedarbība.

Piemērots ikvienam, kas vēlas novērst ādas hiper - pigmentāciju, vasaras raibumus, vecuma un citu iemeslu dēļ izraisītos pigmenta plankumus, pelēcīgu, nespodru un nevienmērīgu ādas krāsu, rētas un ādas defektus pēc pūtītēm. Nav piemērots pusaudžiem.

Rezultāts:
tonizēta, kompakta, stingrāka un vienmērīga toņa gaišāka āda, ādas defekti, vai pigmenta plankumi ir acīmredzami novērsti, vai līdz minimumam samazināti.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

uz attīrītas un sausas sejas, sejas kontūras un kakla zonas ādas maigi un vienmērīgi iemasējiet nelielu daudzumu krēma, vai arī klājiet krēmu tikai problemātiskajā zonā. Nepieļaujiet krēma nokļūšanu acu zonā un mutē. Lielisku rezultātu sasniegšanai lietojiet krēmu no rīta un vakarā. To var lietot kopā ar visiem pārējiem Skin Doctors izstrādājumiem. Lai iegūtu noturīgu vēlamo rezultātu krēms jālieto no 6 līdz 8 nedēļām. Neuzturieties pārāk ilgi saulē, pat lietojot saules aizsarglīdzekli. Kursa laikā ir aizliegts sauļoties.

Aktīvās sastāvdaļas:
β White™ - inovatīvs aģents ādas balināšanas un pigmentācijas korekcijas jomā. Klīniskajos pētījumos ir pierādīts, ka tas ir par 25% un 24% efektīvāks nekā C vitamīns un arbutīns, un par 79% samazina melanīna sintēzi.
E vitamīns – jaunības vitamīns - dabīgas izcelsmes antioksidants, kas palīdz novērst ādas bojājumus ko izraisa UV stari, mazina mitruma zudumu ādā un uzlabo tās dabiskās aizsargspējas. Piešķir ādai mirdzumu un aizkavē novecošanās pazīmes.

Uzmanību:
pirms pirmās lietošanas, uzklājiet līdzekli uz neliela ādas laukumiņa un nogaidiet 24 stundas. Ja ir alerģiska reakcija vai kairinājums - pārtrauciet lietošanu. Izvairīties no saskares ar acīm, muti, iekaisušu, saulē apdedzinātu vai bojātu ādu. Tikai ārīgai lietošanai. Uzglabāt temperatūrā zem 30 ° C.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv