SKIN DOCTORS™ SKINACTIVE 14 INTENSIVE DAY CREAM SPF 15

SKIN DOCTORS™


Intensīvas iedarbības dienas krēms sejas un kakla zonai, kurš novērš 14 dažādas ādas problēmas un nepilnības, uztur to nevainojamu un aizsargātu

Skinactive14™ intensive day cream - viss, kas nepieciešams jaunavīgas, veselīgas, skaistas ādas atgūšanai un uzturēšanai kosmetoloģiskajā krēmā, kas vienlaicīgi novērš 14 ādas novecošanās procesus un problēmas.

Lai pretdarbotos laika ritējumam, novecošanās procesiem, ikdienas stresa radītajām sekām, dehidrācijai. u.c. - Skinactive14™ satur 5 ādai būtiski nepieciešamas koncentrētas kosmetoloģiski aktīvās sastāvdaļas, kuru sinerģija sniedz tūlītēju, redzamu iedarbību, būtiski atjauno un uzlabo ādas izskatu.

Piemērots vīriešiem un sievietēm ar redzamām ādas novecošanās pazīmēm, atonisku, plānu, grumbainu, sausu, pelēcīgu, vītušu, pigmentētu ādu. Piemērots klientiem arī pirmo grumbiņu profilaksei.

Rezultāts:
jau pēc 28 dienu lietošanas ādas stāvoklis būtiski atjaunojas. Tā ir mitrināta, piepildīta izlīdzināta, izteikti jaunavīgāka un kompaktāka.

Skinactive14™ dienas krēma īpašības attiecībā pret citiem piedāvātajiem produktiem kosmētiskajā un kosmetoloģiskajā nozarē vienlaicīgi:
1. Nodrošina intensīvu mitrināšanu
2. Novērš smalko krunciņu veidošanos
3. Novērš dziļo grumbu veidošanos
4. Piepilda atonisku un trauslu ādu
5. Nostiprina un elastizē ādu
6. Izgaismo, izlīdzina nevienmērīgu ādas toni
7. Samazina ādas apsārtumu un pigmentācijas plankumus
8. Padara blīvu caurspīdīgu un plānu ādu
9. Atjauno veselīgu ādas toni
10. Savelk paplašinātas poras
11. Sniedz ādai veselīgu mirdzumu
12. Izlīdzina raupju ādu
13. Atdzīvina, apskābekļo nogurušu un stresainu ādu
14. Aizsargā pret UV staru izraisītajiem ādas bojājumiem

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

uzklājiet krēmu no rītiem uz tīras, sausas sejas un kakla ādas, viegli iemasējiet. Lietojiet Skinactive14™ dienas krēmu kā atsevišķu dienas produktu vai kopā ar nakts krēmu – īpašai ādas atjaunošanas programmai. Lietošanas kurss 28 dienas, ko pēc nepieciešamības var papildināt.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
• Renovage – atjauno ādas virsmas struktūru un toni. Pretdarbojas un aizkavē šūnu novecošanās procesus.
• Exo™ - nodrošina nepārtrauktu ādas atjaunošanos šūnu vielmaiņas līmenī. Atjauno kolagēna dabisko tīklojumu, uzlabo ādas struktūru, sniedz tai jaunu gludumu un vienmērīgu toni.
• Aquaxyl – ksilīta un glikozes savienojums - uzlabo dabīgo ādas aizsardzības un pārstrukturēšanās mehānismu, nodrošina mitruma līmeņa rezerves, veicina ātrāku atmirušo šūnu nolobīšanos.
• Saules aizsargfiltri - nodrošina UVA / UVB aizsardzību pret kaitīgajiem UV stariem un brīvo radikāļu postošo iedarbību.

Uzmanību:
pirms pirmās lietošanas, uzklājiet līdzekli uz neliela ādas laukumiņa un nogaidiet 24 stundas. Ja ir alerģiska reakcija vai kairinājums pārtrauciet lietošanu. Nelietot uz iekaisušas vai saulē bojātas ādas. Izvairīties no krēma saskares ar acu, mutes zonu. Tikai ārīgai lietošanai. Uzglabāt temperatūrā zem 25°C.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv