SKIN DOCTORS™ YOUNGER HANDS SPF 15

SKIN DOCTORS™


Radikālai roku ādas atjaunošanai. Piepilda, izlīdzina un nostiprina ādu. Izteikti samazina pigmentācijas plankumus un novecošanās pazīmes.

Skin Doctors cosmeceuticals - Younger Hands, roku multifunkcionālas iedarbības krēms ar fascinējošu, apbrīnas vērtu iedarbību un efektivitāti roku ādas atjaunošanā un ādas profilakses terapijā. Younger Hands satur 4 klīniski testētas un apstiprinātas aktīvās vielas, kas izcili samazina vai pilnībā novērš redzamas bojātu, novecojošu roku ādas pazīmes: pigmenta plankumus, atonisku, plānu, grumbainu, sausu ādu. Jau no pirmās uzklāšanas reizes Jūs sajutīsiet roku ādas spraigumu un izcilu gludumu.

Piemērots vīriešiem un sievietēm, kas vēlas radikāli uzlabot roku ādas stāvokli. Novērst esošās novecošanās pazīmes un būtiski aizkavēt to parādīšanos.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

lietojiet Younger Hands 28 dienas pēc kārtas kursa veidā rītos un vakaros, kā arī pēc roku nomazgāšanas, sasniedzot izcilu rezultātu savu roku atjaunošanā. Klājiet krēmu uz sausām tīrām rokām apmēram 5ml uz katras rokas. Turpiniet lietot šo izstrādājumu arī pēc vēlamā rezultāta sasniegšanas, lai saglabātu iegūtos rezultātus ilglaicīgi. Ik pēc 2 mēnešiem atpūtiniet roku ādu no intensīvās Younger Hands izstrādājuma terapijas, lietojot jebkuru citu mitrinošu roku krēmu. Ieteicamais kurss 3x - 4x gadā. Krēma īpašā formula ātri absorbējas ādā, neradot taukainu sajūtu. Nepieskarties acu gļotādai!

Rezultāts:
daudz gadu jaunāku roku izskats - gludāka, kompaktāka, elastīgāka āda un vienmērīgs ādas tonis.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
Line Factor 10 – uzlaboskin ādas bio-mehāniskās īpašības, šūnu atjaunošanos un dalīšanos. Pētījumi apliecina, ka pēc 42 ārstēšanas dienām, ādas tekstūra uzlabojās līdz 100%.Ādas elastība uzlabojas līdz pat 26%. Stingrums, struktūra un blīvums uzlabojas līdz 61%.
Phyllanthus Emblica – Indijas ērkšķoga, šis ir tropu dzimtas augs Dienvidaustrumāzijā. Satur izgaismojošu, pigmentu samazinošu aģentu, kas piešķir ādai vienmērīgu, veselīgu, mirdzošu toni. Emblica ir arī spēcīgs antioksidants, kas novērš brīvo radikāļu kaitējumu ādā, palīdz sasniegt atjaunotu ādas izskatu.
Pienskābe – pieder pie Alfa hidroksīda skābju grupas, kas ir dabiska sastāvdaļa ādas mitrināšanai. Ir pierādīts, ka tai piemīt mitruma saglabāšanas spējas tieši ādas raga slānī, kas ļauj efektīvi izlīdzināt smalkās krunciņas.
Uniprosyn PS18 – bioaktīvs komplekss, kas nodrošina veselīgu, kontrolētu keratinizācijas procesu, palielina olbaltumvielu sintēzi, paaugstina ādas mitrināšanu, mazina tās raupjumu, dziļo grumbiņu parādīšanos un ādas novecošanos. Satur UVA / UVB SPF 15 saules aizsargfiltrus.
© 2019 BONITTA COSMETICS | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv